Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

JUTRI
32°C
21°C
ČE.
32°C
20°C
4848

Sprejem najboljših učenk pri županu

Tako kot vsakič ob zaključku šolskega leta je župan, Mauricij Humar, tudi tokrat sprejel najboljše učence, letos so to bile učenke, Osnovne šole Miren, ki so se vseh devet let šolanja izkazale z odličnim učnim uspehom, prejele priznanja s šolskih tekmovanj, sodelovale pri pomoči sošolcem ter dosegale odlične rezultate tudi še na marsikaterem drugem izvenšolskem področju.  

Župan je v sejni sobi Občine sprejel pet učenk, ki so se jim pridružili njihovi starši, razrednika Tadeja Štokelj in Gregor Spačal ter ravnateljica Nikolaja Munih.

Učenkam Manci Kolavčič, Maši Šekli, Sofiji Štukelj, Katarini Vidič in Emi Mozetič Rolih je župan čestital za njihove uspehe ter jim zaželel še veliko uspehov pri nadaljnjem šolanju.Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi