Logo MojaObčina.si
DANES
6°C
0°C
JUTRI
8°C
1°C
4848

ŠD GAS KRAS S SREČANJEM ZAKLJUČILO SEZONO

Minuli petek so se članice in člani ŠD Gas Kras zbrali v gostilni Ošterija v Braniku na srečanju ob zaključku letošnje tekmovalne sezone. Pred lokalom so postavili dva dirkalna avtomobila, da se ve, kaj se dogaja, v notranjosti pa je ob dobri hrani in pijači v prijetnem vzdušju potekalo letošnje tradicionalno srečanje. Podelili so nekaj plaket in ob zaključku razrezali jubilejno torto.

Tekmovalna sezona z letnico 2022 je bila uspešna tako v rallyju kot na dirkah gorsko hitrostnega prvenstva. Naslov prvaka in podprvaka v rallyju v Diviziji 1, drugo mesto med društvi in še vrsta odličnih izidov ter boj za vrh skupne uvrstitve ter rezultati na zmagovalnem odru v posameznih PF skupinah na gorskih dirkah so bili dober razlog za prihod praktično vseh in priljubljeni lokal je bil poln. V prešernem vzdušju je beseda tekla predvsem o letošnjih dosežkih in načrtih za prihodnje leto. Predsednik društva in gostitelj večera Paolo Zanutto se je zahvalil vsem za vložen trud, predvsem pa članom njihovih družin za potrpljenje, pri tem pa izpostavil pokrovitelje, ki so verjeli in še naprej verjamejo v zgodbo kraškega dirkaškega kolektiva. Nato je razdelil nekaj zahvalnih plaket tistim, ki so vse leto pomagali in ob koncu večerje so pred njega pripeljali veliko torto. S prvim rezom je tako simbolično potegnil črto pod tekmovalno leto 2022, ki je bilo za ŠD Gas Kras eno najuspešnejših v njegovi 15 letni zgodovini. Druženje ob koncu leta je v društvu sicer tradicionalno, a je bila zadnji dve leti ta tradicija začasno prekinjena zaradi znanih razlogov. Zato je bilo letos v braniški gostilni še toliko bolj prešerno, vozniki društva pa so obljubili, da bo dovolj razlogov za to tudi prihodnje leto.

VK

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi