Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
18°C
7°C
JUTRI
17°C
13°C
4848

Praznuje že 102. rojstni dan

 

Ljudje se radi pogovarjamo o ljudeh, ki praznujejo visok življenjski jubilej. Toda takih ni prav veliko med nami. Kadar pa beseda nanese na gospo Marijo Tomšič, so zlasti Bregovci najbolj ponosni. Dobro poznajo sivolaso gospo, ki je v septembru praznovala že 102. rojstni dan. Vse najboljše, draga Marija!

Seveda je praznovanje umirjeno in spoštljivo, kot se visokemu prazniku spodobi. Ob takih prilikah privrejo na plan spomini iz tistih davnih časov, ko je bilo težko preživeti. In morda je prav ta skromnost botrovala, da je gospa Marija še vedno tako čila in gleda na svet z nasmehom.

Tudi letos sta jubilantko Marijo Tomšič obiskala in ji čestitala župan Mauricij Humar in Gordana Vičič, ki sta ji zaželela, naj bodo njeni dnevi prijetni, kjer je doma veselo razpoloženje in toplina domačih. Pa naj ji zdravje še dolgo služi.

MP

Foto: iz občinskega arhiva

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi