Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
28°C
19°C
JUTRI
26°C
18°C
2626

Dostopnost gradiva in storitev Goriške knjižnice

Skladno z Odlokom o začasni prepovedi ponujanja in prodajanja blaga in storitev potrošnikom v Republiki Sloveniji (Uradni list RS, št. 152/ z dne 23. 10. 2020) Goriška knjižnica prilagaja svoje delovanje. Kljub razglašeni epidemiji in sprejetim ukrepom je še vedno dostopna uporabnikom

Po zadnjih navodilih Ministrstva za kulturo so vse enote Goriške knjižnice zaprte, zato nista možna naročanje in prevzem gradiva v knjižnici. Ne izvajamo storitve Knjiga na dom. Omogočamo pa naročilo po pošti.  

Vabimo vas, da uporabite tudi možnosti dostopa do e-knjig (Biblos, Audibook - https://www.gkfb.si/e-viri/e-knjige) in vseh drugih e-gradiv oziroma  podatkovnih zbirk, ki jih gradimo za vas: do domoznanskega portala Kamra, portala o dobrih knjigah DobreKnjige.si, spletnega biografskega leksikona Obrazi slovenskih pokrajinDigitalne knjižnice Slovenije dLib, itd ter spremljate našo spletno stran (https://www.gkfb.si/) In Facebook profil.

 

 

Ostanite zdravi in informirani!

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi