Logo MojaObčina.si
DANES
15°C
1°C
JUTRI
14°C
5°C
4784

Biljenski upokojenci telovadimo

Želja po gibanju ob prijetnem druženju se nam je uresničila.

Prijazna mlada študentka fizioterapije se je odzvala našemu povabilu in nam vsak petek zvečer omogoča celovito razgibavanje, ki je prilagojeno zmogljivostim posameznika. Do vseh je razumevajoča, upošteva naše želje in daje strokovne nasvete. V skupini nas je dvajset. Ob izvajanju posameznih vaj se nasmejemo, se med seboj bodrimo, poskušamo čim bolj razgibati naša telesa. Zavedamo se, da gibanje omogoča zdravje telesa in duha. Vsak petek tako preživimo prijetno in koristno skupno urico. Zahvaljujemo se mladi vaditeljici  in vsem članom dobrovoljne skupine. Pridružite se nam!

Tatjana Klančič, predsednica Društva upokojencev Bilje

Foto: Tatjana Klančič

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi