Logo MojaObčina.si

Miren-Kostanjevica

DANES
8°C
-0°C
JUTRI
5°C
-7°C

8. februar - Slovenski kulturni praznik

3487
Organizator: Društvo Simon Jenko Temnica skupaj z ZRC SAZU
Večer z Iztokom Mlakarjem

Letošnji gost večera bo slovenski kantavtor, skladatelj in igralec Iztok Mlakar. Verjetno je nam vsem poznan predvsem kot avtor in pevec svojih pesmi šansonskega stila. Toda ste se že kdaj vprašali od kod Iztoku Mlakarju njegovi verzi ... njegova poezija? Poezija s katero nas običajno nagovarja ob spremljavi kitare in/ali v družbi  drugih glasbenikov? Ste kdaj pomislili, zakaj so nam njegovi stihi zlezli pod kožo in zakaj imamo včasih občutek, da pozna vse naše žalosti in vse naše sreče? Ste se? Se ne? Ni važno; 8. februarja na tardicionalni proslavi v Temnici vam bo več o tem povedal kar sam. Tokrat se bomo z njim spoznali skozi besedo. Pogovor z Iztokom Mlakarjem bo vodil dr. Oto Luthar.
Vstopnine na prireditev ni, a zaradi omejenega števila obiskovalcev, ki jih prostor prejme, so potrebne rezervacije na številko: 031 308 864.

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!