NOVA ZMAGA ZA KRISTINO MOMČILOV

Kristina Momčilov, članica Mengeškega kikboks kluba, se je od 3. 9. - 5. 9. mudila v Skopju (Severna Makedonija), kjer je nastopila na odprtem Balkanskem prvenstvu v kikboksu.
Kristina se je po osvojitvi državnega naslova v članski konkurenci uvrstila v slovensko izbrano vrsto, ki bo oktobra odpotovala na Svetovno prvenstvo v Italijo.

V sklopu pripravljalnih tekem je Kristina prvo oddelala z odliko, saj je v Skopju suvereno premagala predstavnici Severne Makedonije in Turčije ter tako osvojila zlato medaljo.

Časa za počitek pa ne bo dovolj, saj se bo že 16. 9. udeležila svetovnega pokala v Budimpešti, ki bo zadnja velika preizkušnja pred odhodom na SP. Sledijo reprezentančne priprave konec meseca septembra in kot že rečeno, sredi oktobra nastop na Svetovnem prvenstvu v Italiji.

Besedilo in foto: Sonkal Mengeš