24°C

Luka Jokič zmagovalec na 1. odprtem turnirju R Slovenije v namiznem tenisu za kadete in kadetinje

Tekmovanje je bilo 2. oktobra v Cirkovcah. Nastopilo je 74 kadetov in 20 kadetinj iz vseh slovenskih namiznoteniških klubov.

Mengeš so zastopali Luka Jokič, Martin Geršič, Vid Kočar, Amel Beganovič, Aljaž Škufca, Maks Poje, Pika Gorenc, Mihaela Stoilkovska, Maruša Vrhovnik in Tina Križnik.

Luka Jokič je premočno osvojil prvo mesto, vse nasprotnike je gladko premagal s 3 : 0. Martin Gerkšič se je uvrstil v finalni del tekmovanja, uvrstil se je v drugi krog, med 32 najboljših. Preostali tekmovalci so v predtekmovalnih skupinah osvojili tretje mesto.

Mlade kadetinje so predvsem nabirale izkušnje. V predtekmovanju so vse štiri osvojile tretje mesto.