Logo MojaObčina.si

Mengeš

JUTRI
31°C
14°C
ČE.
27°C
16°C

4. turnir badminton Lige Komenda

Organizator: Badminton klub Komenda
Badminton klub Komenda v Mengšu že tretje leto zapored organizira Ligo Komenda, ki je namenjena rek

KDAJ? Nedelja, 11.2.2018 od 9h dalje
KJE? ŠC Harmonija Mengeš
DISCIPLINE: ženske dvojice, moške dvojice, mešane dvojice (predvidoma od 11h naprej)
PRIJAVNINA: 5e/osebo/disciplino
PREDPRIJAVE: do sobote, 10.2.2018 do 20h na bk.komenda@gmail.com
Več informacij v pripetem razpisu.


Liga je sicer sestavljena iz štirih turnirjev, kjer se izmenično igrajo igre posameznikov in dvojic (moških, ženskih in mešanih). Prvi turnir je turnir posameznikov, drugi je turnir dvojic, in tako dalje.

Kaj dela ligo tako posebno?
Lestvica se vodi za 3 kategorije: moški posamezno do 36 let, moški posamezno nad 36 let in ženske posamezno neomejeno. Pri tem se točke pridobljene na turnirjih dvojic upoštevajo za vsakega igralca posebej.

Turnirji v Harmoniji Mengeš, ki ima 5 igrišč, se odvijajo v sproščenem, a hkrati tekmovalnem vzdušju. Skrbimo za to, da se vsak tekmovalec dobro počuti in igra veliko tekem z malo vmesnimi pavzami. Najboljši dobilo tudi prelepe medalje in praktično nagrado.

Fotografije prejšnjih turnirjev: http://www.badminton-komenda.si/o-nas/fotogalerija-2/

Avtor: Žiga Frass


Všečkaj objavo

Oglejte si tudi