Logo MojaObčina.si

Mengeš

DANES
2°C
-3°C
JUTRI
2°C
-6°C

30. Miklavževanje v središču Kamnika

1752
Organizator: Kulturno društvo dr. Franceta Steleta
V primeru močnega dežja se dogodek prestavi na 5. december.

Kamniške otroke bo v središču mesta obiskal Sv. Miklavž. V nedeljo, 3. decembra, ob 17.30 uri si boste na pobočju Malega gradu najprej ogledali otroško igro Skupaj gradimo dom, nato bo zbrane nagovoril Sv. Miklavž s svojim spremstvom. Večer bodo polepšali angeli s plesom in petjem, popestrili parkeljni in ognjemet. Sv. Miklavž bo otroke obdaril z bomboni, odrasle pa s čajem in pecivom na stojnicah pred banko. Če bo v nedeljo slabo vreme, bo prireditev v torek, 5. decembra, ob isti uri. Miklavževanje v središču mesta organizira Kulturno društvo dr. Franceta Steleta.

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij