Logo MojaObčina.si

Medvode

JUTRI
21°C
15°C
SOB.
25°C
14°C
1835

IZPOSOJA E-KOLES V MEDVODAH

Od ponedeljka, 18. maja je v Športni dvorani Medvode na voljo izposoja električnih koles. Za izposojo so na voljo štiri gorska in dve treking kolesi, izposoja pa je možna vsak dan od ponedeljka do petka od 8. do 16. ure. Za izposojo potrebujete oseben dokument, plačilo izposojnine je možno z gotovino ali bančno kartico. Pri izposoji električnega kolesa se plača 50 EUR varščine.

Več informacij in rezervacija termina izposoje na 041 298 485 oz. e-naslovu: jure@zavodsotocje.si.

 

O sami izposoji lahko preberete tu: http://www.visitmedvode.si/medvode/izposoja-koles

 

Da pa boste dobili vsaj malo občutka, kako zgleda uporaba električnih koles, pa si poglejte filmček na spodnji povezavi. 

 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi