Logo MojaObčina.si

Medvode

DANES
23°C
11°C
JUTRI
25°C
9°C

Računalniška oprema za osnovnošolce

V tem tednu vse osnovne šole v Medvodah začenjajo s poukom na daljavo. Za kvalitetno izvedbo takšne oblike pouka je nujno potrebna tudi računalniška oprema, ki jo potrebuje vsak učenec. Ker v nekaterih družinah, zaradi težke ekonomske situacije, nimajo ustreznih pogojev za izvajanje pouka na daljavo, se na vse občane in lokalna podjetja obračamo s prošnjo za pomoč. V kolikor imate delujoče in uporabne prenosne ali tablične računalnike, ki jih ne potrebujete več, in ste jih pripravljeni darovati socialno ogroženim družinam, bomo veseli vašega sporočila na cz@medvode.si. Vse tiste, ki imate težavo z zagotavljanjem ustrezne računalniške opreme prosimo, da potrebo javite v svojo osnovno šolo (o tem so osnovne šole že obveščene in nam tudi po lastnih opažanjih javljajo potrebe). Z osnovnimi šolami bomo poskrbeli, da darovana oprema pride v prave roke. Če je le mogoče, naj ima računalnik naložen operacijski sistem in programsko opremo, ki omogoča odpiranje in urejanje dokumentov in razpredelnic. V primeru, da bo darovane opreme več, kot je potreb, bomo preostalo opremo darovali lokalnim nevladnim organizacijam.

 

Skupaj zmoremo vse. Ostanite zdravi!

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi