Logo MojaObčina.si

Medvode

DANES
23°C
11°C
JUTRI
25°C
9°C

Popolne zapore cest - dovoljeno le za lokalni promet

Občina Medvode je od danes pa do preklica vzpostavila popolne zapore nekaterih lokalnih cest in javnih poti.  Omejitev in prepoved prometa s popolno zaporo cest se izvede zaradi preprečevanja širjenja epidemije koronavirusa COVID-19. V zadnjih dneh smo opazili gibanje velikega števila oseb na najbolj priljubljenih turističnih točkah v naši občini, v Zbiljah, Smledniku in na območju Polhograjskih dolomitov. Ker se s tem ne upoštevajo priporočila in omejitve gibanja, smo sprejeli dodatno odločitev za popolno zaporo nekaterih cest v občini, na katerih je dovoljen le še lokalni promet. Vzpostavljen bo tudi nadzor nad upoštevanjem popolnih zapor, kršitelji pa bodo kaznovani. 

Popolna zapora se vzpostavi na naslednjih cestah: 
LC 251081 (Sora - Osolnik - Hrastnica)
JP 751401 (Zbilje 43 - jezero)
LC 251091 (Sora - Topol)
JP 751403 (Zbilje 47a  - križišče pri jezeru)
JP 751252 (Smlednik 9 - Stari grad)
LC 251101 (Preska - Tehovec - Suše)

Ostanite zdravi, ostanite DOMA!

Skice zapor najdete spodaj.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi