Ob 14.41 se je v Ulici Veljka Vlahovića v Mariboru v stanovanju večstanovanjskega objekta smodila pozabljanja hrana na štedilniku. Gasilci JZ GB Maribor in PGD Maribor - Pobrežje so odstranili posodo ter prezračili stanovanje. Reševalci NMP Maribor so eno osebo prepeljali v UKC Maribor.



