Logo MojaObčina.si

Lukovica

JUTRI
32°C
19°C
ČE.
32°C
20°C
4272

V LAS izvoljeni novi predstavniki občin

V začetku maja je v Litiji potekala seja Skupščine LAS Srce Slovenije, na kateri so člani izvolili nove predstavnike v organe lokalne akcijske skupine. Gre za posameznike, ki bodo vodili delovanje in razvoj LAS v naslednjem 3-letnem mandatnem obdobju. Funkcija sodelovanja v Razvojnem svetu LAS je bila ponovno zaupana Katki Bohinc iz Občine Lukovica.

Članstvo v LAS je odprte narave. Sodeluje lahko vsak, ki želi, kar bo še posebej aktualno ob pripravi strategije lokalnega razvoja za novo programsko obdobje 2023-2027, ki je pred nami, in bo podlaga za nove javne razpise za nepovratna sredstva. Trenutno so iz Lukovice v LAS vključeni Občina Lukovica, Smrkol Stanislav s. p., Društvo za ohranjanje in oživljanje kulturne dediščine – Skrinjca in Združenje ekoloških kmetov Zdravo življenje.  

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi