Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Danes bo oblačno. Padavine se bodo na zahodu hitro krepile in do zgodnjega popoldneva zajele vso državo. Predvsem v južni Sloveniji bodo tudi nevihte s krajevnimi nalivi. Popoldne bo zapihal okrepljen severni do severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Meja sneženja se bo proti večeru spustila do nadmorske višine okoli 1200 m, v noči na ponedeljek pa lahko ponekod tudi pod 1000 m. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 18 stopinj C.
10°C | 13°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 14°C
torek, 24.10.2017
4°C | 17°C
sreda, 25.10.2017
3°C | 14°C
četrtek, 26.10.2017
4°C | 19°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 9h
Danes popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
10°C
13°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Dogodki

23. nočni rokovnjaški pohod


Šport
 | 
25.05.2013 ob 20:30
A A

23. nočni rokovnjaški pohod


Kje: Gostinsko podjetje Trojane, Trojane 1, 1222 Trojane
Kdaj: 25.05.2013 ob 20:30
Organizator: 

Vodniški odsek Planinskega društva Kamnik


Cena vstopnice: 10 €
Povezava: http://www.drustvo-pdkamnik.si/

Vodniški odsek Planinskega društva Kamnik vabi, da se udeležite

 

23. NOČNEGA ROKOVNJAŠKEGA POHODA

 

Pričetek pohoda bo

 

v soboto, 25. maja 2013 ob 20,30 uri izpred Gostinskega podjetja Trojane na Trojanah

 

Pot bo udeležence vodila po trasi:

Trojane - Lipovec - Špilk - Veliki Rakitovec - Češnjice - Lipa - Vrh nad Krašnjo - Brezovica pri Zlatem polju - Mala  Lašna - Velika Lašna - Konjski graben - Kolovec - Spodnji Rudnik - Zgornji Rudnik - Volčji Potok

 

Celotne dolžine poti, ki je razgibana, vendar ne pretirano težka je, z vmesnimi postanki 32,6 km. Poteka pa večinoma po gozdnih poteh in cestah z le malo asfalta. Hoje, z vmesnimi postanki, je za 11 ur.

 

Od udeležencev pohoda se pričakuje dobra telesna in psihična pripravljenost za hojo v nočnem času ter ustrezna oprema tudi za morebitne neugodne vremenske razmere. Pohodniki naj imajo baterijsko svetilko z rezervnim baterijskim vložkom.

 

Pohodniki  hodijo v skupini in na lastno odgovornost, vendar so dolžni upoštevati navodila vodnikov Planinske zveze Slovenije. Prepovedano je pitje alkoholnih pijač !! Vodstvo pohoda si pridržuje pravico, da izloči vsakogar, ki bi oviral varno hojo. Ponoči je orientacija slabša, zato naj pohodniki ne zapuščajo skupine !

 

Kdor se želi udeležiti pohoda, lahko za podrobnosti pokliče v času uradnih ur na Planinsko društvo Kamnik (http://www.drustvo-pdkamnik.si/): 01/8391345 ali svoje vprašanje posreduje po e-pošti: pdkamnik@siol.net, kjer sprejemajo prijave za organizirane skupine pohodnikov. Prijavite se lahko tudi na vpisnem mestu na Trojanah, kamor naj bi vodje planinskih skupin, zaradi poenostavljenega postopka, prinesli s seboj sezname udeležencev (ime in priimek, letnica rojstva, društvo), če skupina ne bi bila že predhodno prijavljena preko e-pošte.

 

Za dodatne informacije lahko pokličite: 031 395 094 (Miran) ali 041 727 918 (Jana).

 

Prijavnina je 10,00 EUR, plača se ob prijavi na dan pohoda (velja tudi za predhodne prijave). Prijavnina vključuje avtobusno vozovnico. Avtobus bo iz Kamnika odpeljal ob 19,00 uri na Duplico in nato mimo Arboretuma - Radomelj na Vir in v smeri Dob - Lukovica do Trojan. Pohodnikom priporočamo, da se z avtomobilom pripeljejo do Arboretuma Volčji potok (veliko parkirišče, nočno varovanje, ....) ter se na start odpeljejo z avtobusom. Za mladino do petnajstega leta starosti, v spremstvu staršev,  prijavnine ni !

 

Organizatorji udeležence prejšnjih pohodov prosijo, da ne pozabijo doma svojih že žigosanih izkaznic. Pohod bo organiziran v vsakem vremenu s tem, da si organizator pridržuje pravico, da traso prilagodi vremenskim razmeram.

 

VABLJENI VSI LJUBITELJI POHODNIŠTVA IN  DRUŽENJA V NARAVI !!!!

 

za Organizacijski odbor pohoda

Jana Racman


Lokacija: Gostinsko podjetje Trojane


Priloge:
PDF
letaklezec.pdf
6052_letaklezec.pdf (693,19 KB)
MS Office Word 2007-2010
vodniskiodsekplaninskegadrustvakamnikvabi.docx
6052_vodniskiodsekplaninskegadrustvakamnikvabi.docx (16,03 KB)

Prenesi vse


Deli z ostalimi:
Komentiraj dogodek

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta dogodek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!