Logo MojaObčina.si
DANES
32°C
22°C
JUTRI
35°C
20°C
Oceni objavo

Slovesni dvig zastave

Občina Logatec, Odbor za postavitev slovenske zastave in logaški obrtniki ter podjetniki pod okriljem Območne obrtno-podjetniške zbornice Logatec vabimo na slavnostno obeležitev dviga zastave, ki bo v ponedeljek, 17. junija 2024, ob 18. uri, na logaškem vrhu Sekirica.

Pri slovesnosti sodelujejo Garda Slovenske vojske, Pihalni orkester Logatec, Mešani obrtniški pevski zbor Notranjska in slovnski pesnik, gledališki igralec Tone Kuntner. 

Govorniki bodo župan Občine Logatec gospod Berto Menard, predsednik Državnega sveta Republike Slovenije gospod Marko Lotrič, bivši predsednik Republike Slovenije gospod Borut Pahor in predsednik Območne obrtno-podjetniške zbornice Logatec gospod Bogdan Oblak.

Oglejte si tudi