Logo MojaObčina.si

Logatec

DANES
33°C
20°C
JUTRI
34°C
18°C
7452

Ni ga čez dober tradicionalni slovenski zajtrk

V vrtcih in šolah po Sloveniji so danes otrokom postregli s tradicionalnim slovenskim zajtrkom. Čisto nič drugače ni bilo v pri nas v Logatcu. Mize so bile polno obložene in na njih ni manjkal kruh, med, maslo, mleko in jabolka. Vse dobrote današnjega zajtrka so šole in vrtci pridobili s strani lokalnih ponudnikov večinoma iz Logatca. Hrana tako ni prepotovala na stotine kilometrov in je ohranila vitamine ter kakovost.

 

V OŠ 8 talcev Logatec se je otrokom pri zajtrku pridružil občinski svetnik Boris Hodnik, ki se je preizkusil tudi v izdelavi mozaika. V Vrtcu Kurirček pa je najmlajše pozdravil občinski svetnik Peter Antičevič ter z njimi zapel za danes najbolj primerno pesem - Čebelar.

 

Vsem zaposlenim v vrtcih in šolah ena velika hvala.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi