Logo MojaObčina.si

Vrhnika

JUTRI
25°C
13°C
PON.
18°C
15°C
Deli
2275

ČAROBEN KONCERT V KULTURNEM KLUBU ORFEJ V SINJI GORICI

V petek, 11. 01. 2019,  se je v Kulturnem klubu Orfej, ki se nahaja v Sinji Gorici na Vrhniki, zgodil čaroben koncert z naslovom VEČER LJUBEZNI DO SEBE IN SVETA. Pevka Branka Božič je občinstvo osvojila s svojim glasom, sporočili za srce in dušo in odprtostjo. Spremljevalna glasba izpod prstov pianista Miha Klemenca je prijetno polnila prostor in skupaj z Brankinim glasom ustvarjala čudovite vibracije, ki so šle od srca do srca. Ko je Branka k petju povabila občinstvo, se je le-to z veseljem odzvalo. Pravzaprav je občisntvo pri petju sodelovalo kar cel večer, pri nekaterih od pesmi celo z ritmično spremljavo. In tako so prav vsi prisotni soustvarili nepozaben večer. Večer, ki je srca navzočil prebudil, da so vibrirala v ljubezni. Hvala Kulturnemu klubu Orfej, da je to omogočil.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi