Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
24°C
14°C
JUTRI
22°C
15°C
3628

V pričakovanju tehničnega pregleda

Log - Dragomer, 20. november – Občino Log - Dragomer in izbranega izvajalca čaka le še sklepna faza celovite obnove nekdanje šole,  v kateri bodo med drugim svoje prostore dobile občinska uprava ter zdravstvena ambulanta in lekarna. Tehnični pregled bo v prvi polovici decembra.

Izbrani izvajalec Delta skupina trenutno zaključuje obrtniška, elektro in strojna dela ter urejanje okolice, so nam sporočili iz občine: »Opravljajo se korekcije tesnjenja notranjih vrat in finalni popravki končnega beljenja ter čiščenje posameznih prostorov po etažah in opreme v kletnih prostorih.  Na zunanji ureditvi se izvaja fino planiranje zemljine s potresom travne mešanice.« Kot smo še izvedeli, je občina po oddani vlogi za izdajo uporabnega dovoljenja po rekonstrukciji in energetski sanaciji stare šole na Logu na vrhniško upravno enoto prejela sklep z razpisom tehničnega pregleda v prvi polovici letošnjega decembra. Projekt je sofinanciran z  evropskimi sredstvi, občina pa spoštuje dogovorjene roke. Vzporedno projektanti pripravljajo dokumentacijo za spremembo namembnosti objekta z umestitvijo ambulante in lekarne v pritličje. Vlogo za spremembo namembnosti bodo na upravni enoti oddali po pridobitvi uporabnega dovoljenja za novozgrajeni objekt. 

 

V. L.

Foto: OU

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi