Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
19°C
10°C
JUTRI
22°C
8°C
3628

Prispelo 36 vlog za vpis v vrtec

Log - Dragomer, april 2021 – 28. februarja se je zaključil rok, do katerega so starši lahko oddali vlogo za sprejem otroka v Vrtec Log - Dragomer za šolsko leto 2021/2022. Kot so nam pojasnili v vrtcu, je pravočasno prispelo 36 vlog. Koliko novincev bo dobilo mesto v vrtcu, bo znano po zasedanju komisije za sprejem otrok v vrtec.

V Vrtcu Log - Dragomer so letošnje leto prejeli še manj vlog za sprejem otrok kot lani. Pravočasno jih je tokrat prispelo 36, tri vloge pa so zamudile rok za prijavo. Število vlog se je v zadnjih letih drastično znižalo, medtem ko so jih leta 2009 prejeli rekordnih 107, leto kasneje 79, leta 2011 jih je bilo 85, leta 2012 pa 80, se je število nato začelo zniževati. Lani so jih dobili 43, leto pred tem pa 51.
Kot smo izvedeli so v Vrtcu Log - Dragomer tokrat dobili 28 vlog za sprejem otrok prvega starostnega obdobje, med njimi tudi nekaj za vpis otrok, ki 1. septembra še ne bodo stari 11 mesecev ter še osem vlog za vpis starejših otrok. Koliko otrok bodo sprejeli v vrtec, trenutno še ni znano. Če bo vlog, ki izpolnjujejo starostni pogoj in so bile vložene pravočasno, več, kot je prostih mest, bo o sprejemu odločalo število točk.


V. L.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi