Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

JUTRI
13°C
1°C
TOR.
12°C
2°C
3628

Po varni poti iz Športnega parka Log do Šolske ulice

Log, september 2021 – Projekt  urejanja varnih poti se nadaljuje. Kmalu bodo začeli z urejanjem preostanka poti, ki bo Šolsko ulico povezal s Cesto Dolomitskega odreda. Odsek nove varne šolske poti bo urejal M Keršmanc d. o. o..

Od konca oktobra se bodo lahko šolarji in ostali sprehajalci iz loškega športnega parka do osnovne šole sprehodili po varni bližnjici. M Keršmanc bo kmalu začel graditi preostalih 180 metrov varne poti. Kot so nam pojasnili na Občini dela obsegajo izkop, položitev filca, utrditev podlage, položitev robnikov in izgradnjo javne razsvetljave. Pot bo široka tri metre, vrednost del pa je slabih 28 tisočakov. Na Občini še dodajajo, da je povezava lepa pridobitev. Prepričani so tudi, da bo lepo sprejeta in da jo bodo uporabljali tako starejši kot tudi mlajši. Poudarjajo, da z ureditvijo novega odseka skrajšujejo povezavo med osnovno šolo in športnim parkom ter sledijo cilju, da bi oba konca občine povezali z varno potjo.

V. L.

Foto: V. L.

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi