Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

DANES
12°C
9°C
JUTRI
20°C
9°C
2925

Krompirjev piknik z DU Log

Člani DU Log smo se 17. septembra zbrali v lepem vremenu  v domu PGD Log in pripravili že 11. tradicionalni piknik ljubiteljev praženega krompirja kot glavne jedi. Surovino za glavno jed sta prispevala Marko in Dani Remškar, prevzele pa so jo naše pridne članice in jo s čebulo, ocvirki in ostalimi dodatki spremenile v okusen pražen krompir. Moški del članstva se je potrudil za čevapčiče, popečen sir in gobe, pijačo in ostale priloge. Krompir je bil zastonj, čevapčiči in pijača pa po »upokojenskih cenah«. Zobali smo tudi grozdje in razna peciva. Druženje je popestrila skupina Mladi po srcu z igranjem na harmoniko in kitaro ter petjem lepih pesmi. To pot so se nam pridružili tudi člani DU Dragomer - Lukovica, ki so bili vabila zelo veseli in se zanj zahvalili ter člane DU Log povabili na kostanjev piknik. Prišla sta tudi povabljena župan Miran Stanovnik in predsednik PGD Log  Andrej Gubič. Udeležba je bila rekordna, zbralo se nas je več kot 120. Kot izgleda se je srečanje ob spominu na »tenstan« krompir kar dobro prijelo, seveda pa brez glavnega organizatorja Mateja Nika in kuharjev, lupilcev, čebularjev, pražilcev, pekačev in vseh ostalih sodelavcev ne bi šlo, zato se jim vsem zahvaljujemo, da smo se dobro imeli.   
  

Jože Štemberger, foto: Zlatko Verbič

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi