Logo MojaObčina.si
DANES
22°C
10°C
JUTRI
23°C
8°C
Objava JE POTEKLA dne 22. 04. 2024 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.
Oceni objavo

VARUHINJA II - M/Ž

POMOČ PRI VKLJUČEVANJU V OKOLJE IN VZDRŽEVANJE SOCIALNIH STIKOV, SKRB ZA VARNOST STANOVALCEV PRI IZVAJANJU PROGRAMA, VKLJUČEVANJE IN SPODBUJANJE STANOVALCEV K VKLJUČEVANJU V RAZLIČNE AKTIVNOSTI, VKLJUČEVANJE IN SPODBUJANJE STANOVALCEV PRI AKTIVNEM PREŽIVLJANJU PROSTEGA ČASA, DELO S STANOVALCI Z DEMENCO, POMOČ IN USMERJANJE PRI OPRAVLJANJU OSEBNE HIGIENE, OBLAČENJU, HRANJENJU, GIBANJU, POMOČ PRI OPRAVLJANJU DNEVNIH OSEBNIH AKTIVNOSTI, DELO V SKUPINI IN IZVAJANJE PROGRAMA SKUPINSKIH IN INDIVIDUALNIH AKTIVNOSTI ZA ANIMIRANJE STANOVALCEV PO NAVODILIH DELOVNEGA INŠTRUKTORJA ALI DELOVNEGA TERAPEVTA, VODENJE DOKUMENTACIJE…

Trajanje zaposlitve: nedoločen čas

Delovni čas: 40 ur/teden

Urnik dela: dvoizmensko

Preizkusno delo: 1 mes.

Zahtevana izobrazba: srednja poklicna

Delovne izkušnje: ni zahtevano

Zahtevano znanje jezikov: slovenski jezik: razumevanje dobro, govorjenje dobro, pisanje dobro

Drugi pogoji: NUDIMO: ODPRTE MOŽNOSTI STROKOVNEGA IN OSEBNEGA RAZVOJA, DELOVNO MESTO V UREJENEM DELOVNEM OKOLJU IN PRIJETNEM KOLEKTIVU. KANDIDATI NAJ POŠLJEJO PROŠNJO, ŽIVLJENJEPIS IN DOKAZILO O IZOBRAZBI.

Kontakt za kandidata:
TANJA ROZMAN
02 620 55 45
kadri.radlje@mavidagroup.si
Koroška cesta 67 A, 2360 RADLJE OB DRAVI

Način prijave kandidata: kandidati naj pošljejo vlogo po pošti;kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Ostalo: DELODAJALEC ŽELI TUDI NAPOTOVANJE KANDIDATOV IZ EVIDENC ZAVODA

Oglejte si tudi