Logo MojaObčina.si
DANES
23°C
13°C
JUTRI
26°C
12°C
Objava JE POTEKLA dne 28. 03. 2023 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.
Oceni objavo

DELO V PROIZVODNJI - OPERATER POSLUŽEVALEC NA SESTAVI - M/Ž

POSLUŽEVANJE ZAHTEVNIH AVTOMATSKIH STROJEV SESTAVE, IZVAJANJE ZAGONOV IN MENJAVE ORODIJ NA AVTOMATSKIH STROJIH SESTAVE, NASTAVITVE DELOVNIH SREDSTEV-STROJEV, SPREMLJANJE DELOVANJA STROJEV SESTAVE TER SKRB ZA NEMOTENO DELOVANJE, IZVAJANJE VZDRŽEVANJA OPREME NA SESTAVI / IZVAJANJE MANJŠIH SERVISNIH POSEGOV NA NAPRAVAH, UPOŠTEVANJE IN IZVAJANJE PREDPISE O VARNOSTI PRI DELU V DELAVNICAH, SPOŠTOVANJE POSTOPKOV ZA DELO IN KONTROLO, SODELOVANJE Z VODJO PROIZVODNJE PRI UVAJANJU NOVE OPREME IN POSTOPKOV DELA, POMOČ PRI PREVENTIVNEM VZDRŽEVANJU V PROIZVODNJI SESTAVE NA STROJNEM PODROČJU, PO POTREBI STROJNI RAZREZ CEVI, OPRAVLJANJE DRUGEGA DELA PO NAVODILU NADREJENEGA VODJE, KI JE V OKVIRU ZNANJ IN ZMOŽNOSTI DELAVCA.

Trajanje zaposlitve: nedoločen čas

Delovni čas: 40 ur/teden

Urnik dela: večizmensko

Preizkusno delo: 3 mes.

Zahtevana izobrazba: osnovnošolska

Alternativna izobrazba: višješolska (prejšnja), višja strokovna

Delovne izkušnje: ni zahtevano

Drugi pogoji: Zaposlitev za nedoločen čas, 3 mesece poskusnega dela, poln delovni čas, dvoizmenski delovni čas, po potrebi triizmensko delo, vsaj zaključena osnovna šola, prednost je izobrazba tehnične smeri, delovne izkušnje na podobnem delovnem mestu so prednost, želeno osnovno poznavanje MS Office, želene ročne spretnosti, želena tehnična naravnanost, natančnost, organiziranost.

Kontakt za kandidata:
KRISTINA PEVC
07 34 34 420
kristina.pevc@sep.si
Stari trg 2 A, 8230 MOKRONOG

Način prijave kandidata: kandidati naj pošljejo vlogo po pošti;kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Ostalo: DELODAJALEC ŽELI TUDI NAPOTOVANJE KANDIDATOV IZ EVIDENC ZAVODA

Oglejte si tudi