Logo MojaObčina.si

Ljubljana

JUTRI
32°C
19°C
ČE.
32°C
20°C

DELAVEC V PROIZVODNJI - M/Ž

Opis del in nalog:
DELO V RASTOČEM SLOVENSKEM NAVTIČNEM PODJETJU SEASCAPE, KI JE SLOVENSKI PROIZVAJALEC NAJBOLJ PREPOZNAVNIH SVETOVNIH ŠPORTNIH JADRNIC »BENETEAU FIRST« IN »FIRST SEASCAPE EDITION«, V IZDELAVI KOMPOZITNIH KOSOV TER KONČNI MONTAŽI.

Izobrazba:
osnovnošolska

Delovne izkušnje:
ni zahtevano

Drugi pogoji:
PREDNOST IMAJO KANDIDATI (M/Ž) Z IZKUŠNJAMI S PODROČJA NAVTIKE IN KOMPOZITOV, VENDAR IMAMO DOBRE IZKUŠNJE TUDI S KANDIDATI Z DRUGIH PODROČIJ, Z ROČNIMI SPRETNOSTMI IN POZITIVNIM ODNOSOM DO DELA. DELO NA LOKACIJI V KRAJINSKEM PARKU BARJE - PODPEČ 53, 1352 PRESERJE. ZAČETNA PLAČA PO POSKUSNI DOBI JE 1.300 EUR BRUTO. VISOKA KOMPENZACIJA POTNIH STROŠKOV TER OSTALI DODATKI. UREJENI DELOVNI POGOJI Z MOŽNOSTJO NAPREDOVANJA IN NADGRADNJO ZNANJA. PRIJAVE Z IZKUŠNJAMI POŠLJITE NA E-NASLOV ZAPOSLITEV@THINKSEASCAPE.COM.
DELODAJALEC ŽELI TUDI NAPOTOVANJE KANDIDATOV IZ EVIDENC ZAVODA

Trajanje zaposlitve:
Nedoločen čas

Poskusno delo:
6 mes.

Urnik dela:
dopoldan

Število ur:
40 Ur

Število delovnih mest:
15

Način prijave kandidata:
kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Kontakt za kandidata:
POLONA GERŽEJ, e-naslov: zaposlitev[at]thinkseascape.com

Naslov: Seascape, proizvodnja, načrtovanje, trženje plovil, d.o.o., Podpeč 53, 1352 PRESERJE

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi