Logo MojaObčina.si

Ljubljana

DANES
5°C
2°C
JUTRI
7°C
2°C
Deli
650

MOŠKI-UPOKOJENECI, ki vas veseli prijetno in zabavno druženje in igra, lepo vabljenI v našo dramsko skupino

MOŠKI-UPOKOJENECI, ki VAS veseli prijetno in zabavno druženje in igranje v dramski skupini, lepo vabljenI, da se nam pridružite!

Pod okriljem MZU deluje sedemDnevnih centrov aktivnosti za starejše. Program sofinancirata MOL in MDDSZ. V dramski skupini BOŽEKAKO delujemo brez tuje pomoči. Uprizarjamo scensko nezahtevna dela. Vadimo v DCA Tržaška, kjer največ nastopamo, nastopi pa tudi drugje.

V naši dramski skupini BOŽEKAKO (DCA Tržaška), kjer se v veselem in pozitivnem vzdušju vživimo v razne like, se zelo dobro počutimo. Primanjkuje pa nam moških članov, zato bi bili veseli, če bi se nam priključil moški, ki ga veseli druženje in igranje v prijetni skupini. Pridi in se prepričaj, ne bo ti žal, če te to zanima in veseli.

Vaje imamo vsak ponedeljek v DCA Tržaška 37 v Ljubljani od 12. do 14. ure.

Če ste zainteresirani, pridite ali pa se mi oglasite na mail - vlasta.krizman@gmail.com

Predstavitev naše dramske skupini BOŽEKAKO v Tedniku na TV1

bozekakotednik.mp4
   


 

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi