Logo MojaObčina.si

Ljubljana

DANES
2°C
-3°C
JUTRI
2°C
-6°C

24. Dobrodelni SILA-IWCL Bazar

11158
Organizator: Mednarodno združenje žensk SILA-IWCL
Deli
Na letošnjem Bazarju boste imeli priložnost nakupovati na stojnicah kar 36 držav, vaše brbončice se bodo veselile novih okusov kulinaričnih specialitet 16 držav, vaši otroci pa poiskali zabavo v otroškem kotičku, ki ga za njih pripravlja Mala ulica. Srečo boste okusili v srečelovu, ki letos ponuja prav posebne nagrade. V že tradicionalnem kulturnem programu bomo slišali zvoke fada, flamenka, francoske šonsone, orientalnih plesov in še veliko presenečanj. Ne zamudite največjega dobrodelnega dogodka v letu, ki letos zbira sredstva za avtistične otroke in otroke, ki živijo v hudi finančni in socialni stiski.

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
Digitalni marketing v Slovenij