Logo MojaObčina.si

Ljubljana

DANES
1°C
-3°C
JUTRI
3°C
-1°C

1. sejem inovativnih digitalnih rešitev Feel the Future

10726
Deli

Na celjskem sejmišču bo od 19. do 21. oktobra digitalni dogodek leta. 1. sejem inovativnih digitalnih rešitev Feel the Future prinaša zanimiv program in prikaze inovativnih rešitev na področju digitalizacije.

 

Na sejmu bo 50 razstavljavcev predstavilo tehnološke rešitve, ki olajšujejo vsakdanje in poslovne procese, obiskovalci pa bodo prek sodobnih inovacij spoznavali vpliv in nujnost digitalnega razvoja, od katerega je odvisna tudi naša prihodnost. Sejemsko dogajanje bodo pomembno sooblikovala aktualna strokovna predavanja in predstavitve. Govora bo o pametnih mestih prihodnosti, sodobni mobilnosti, izzivih digitalizacije v podjetjih in širši družbi, spletni varnosti, e-izobraževanju, e-zdravju …

VSTOPNICE

odrasli: 8 EUR

upokojenci: 6 EUR

učenci, dijaki, študenti: 5 EUR

predšolski otroci: prost vstop

OBVESTILO: Obiskovalce prosimo, da svojega psa pustijo doma, saj psom (majhnim in velikim) vstop na sejmišče ni dovoljen!

Všečkaj objavo

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!
BORBONA CATERING D.O.O.