Logo MojaObčina.si
JUTRI
17°C
4°C
SRE.
15°C
7°C
Oceni objavo

Športni objekt NK Litija z novo streho in fasado

Konec meseca septembra 2023 je športni objekt Nogometnega kluba Litija dobil novo podobo. Na podlagi Javnega razpisa Fundacije za šport za sofinanciranje gradnje športnih objektov in površin za šport v naravi v letih 2023 in 2024 smo se odločili za energetsko prenovo objekta.

Celotna investicija se je začela odvijati v mesecu septembru, pri čemer je bila izdelana nova toplotna fasada, izolacija podstrešja, zamenjava oken in strešne kritina s pripadajočimi deli. Objekt je prav tako dobil prenovljeni nadstrešek. Vrednost investicije je znašala 62.500,00 EUR, od tega je polovico sredstev v proračunu zagotovila Občina Litija, polovico pa sofinancirala Fundacija za šport (http://www.fundacijazasport.org/si/).

Trenutno poteka še zunanja ureditev v okolici športnega objekta, ki ga Nogometni klub Litija izvaja s pomočjo glavnih sponzorjev kluba. Več si lahko preberete na njihovi spletni strani https://www.nklitija.si/.

Oglejte si tudi