Logo MojaObčina.si

Lendava

DANES
33°C
20°C
JUTRI
31°C
16°C

zaposlitev

Pomurska regija
Sobota, 31. Julij. 2021

Delavec v proizvodnji papirja (m/ž)

Paloma d.d.
  • Delo v uspešnem mednarodnem podjetju.
  • Delo v prijaznem delovnem okolju z zaposlenimi z bogatimi izkušnjami in znanjem.
  • Usposabljanje in uvajanje po programu za novo zaposlene.
  • Izkušnjo: biti del največje investicije v zadnjih 40 letih na področju papirniške industrije Slovenije.
  • Stimulativno nagrajevanje po uspešnosti.
  • Zaposlitev za določen čas 6 mesecev, z željo po dolgoročnem skupnem sodelovanju.
Torek, 03. Avgust. 2021

Operater v proizvodnji m/ž

Kariera d.o.o.

- Delo v sodobni in čisti proizvodnji,
- Delo v uglednem podjetju,
- Korektno plačilo.

Sobota, 07. Avgust. 2021

Delavec v proizvodnji m/ž

- Ustrezno priučitev na delo,
- delo v uspešnem podjetju,
- korektno plačilo z vsemi pripadajočimi dodatki,
- delo v sodobni, svetli in čisti proizvodnji.

Varilec m/ž

Pričakujemo: poklicna ali srednja izobrazba strojne ali kovinarske smeri, ALI delovne izkušnje s podobnimi deli; ročne spretnosti, natančnost, vestnost pri delu; zanesljivost, skrbnost in natančnost.

Kovinar – strojna obdelava kovin (m/ž)

Pričakujemo: imate poklicno ali srednješolsko izobrazbo tehnične smeri ali voljo za priučitev takih del, imate delovne izkušnje s podobnimi deli..
Ponedeljek, 09. Avgust. 2021

Delavec montažer v proizvodnji m/ž

Za našega naročnika, eno izmed vodilnih podjetij v panogi avtoindustrije, iščemo nove sodelavce na delovnem mestu "Delavec montažer".

Proizvodni delavec m/ž

Za našega naročnika, priznano podjetje, ki že vrsto let proizvaja avtomobilske prikolice za tovor, iščemo kandidate za delo v proizvodnji. Pričetek dela je možen takoj, zato ne odlašajte s prijavo!

Samostojni montažer v proizvodnji m/ž

Za našega naročnika, eno izmed vodilnih podjetij v panogi avtoindustrije, iščemo nove sodelavce na delovnem mestu "Samostojni montažer m/ž".
Sobota, 21. Avgust. 2021

Planer (m/ž)

Vaše naloge: planiranje kapacitet proizvodnih strojev ter kapacitet montaže, planiranje velikosti proizvodnje serije z obzirom na ekonomični in kapacitivni..