Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za nedelja, 22.10.2017

oblačno
Danes bo oblačno. Padavine se bodo na zahodu hitro krepile in do zgodnjega popoldneva zajele vso državo. Predvsem v južni Sloveniji bodo tudi nevihte s krajevnimi nalivi. Popoldne bo zapihal okrepljen severni do severovzhodni veter, na Primorskem zmerna do močna burja. Meja sneženja se bo proti večeru spustila do nadmorske višine okoli 1200 m, v noči na ponedeljek pa lahko ponekod tudi pod 1000 m. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 14, na Primorskem do 18 stopinj C.
7°C | 15°C
ponedeljek, 23.10.2017
7°C | 12°C
torek, 24.10.2017
9°C | 15°C
sreda, 25.10.2017
4°C | 16°C
četrtek, 26.10.2017
5°C | 22°C
Opozorila
Nedelja, 22.10.2017 ob 9h
Danes popoldne bo na Primorskem zapihala zmerna do močna burja. Na izpostavljenih mestih bodo najmočnejši sunki vetra dosegali hitrost od 100 do 120 km/h. Že v drugi polovici noči na ponedeljek bo hitro slabela.
7°C
15°C
oblačno
Nahajaš se tukaj: Dogodki

2. pohod po odprtih kleteh v Cerkvenjaku


Turizem
 | 
04.06.2016 ob 13:00
A A

2. pohod po odprtih kleteh v Cerkvenjaku


Kje: Cerkvenjak
Kdaj: 04.06.2016 ob 13:00
Organizator: 

Društvo vinogradnikov in ljubiteljev vina Cerkvenjak in Cerkvenjaške vinske kraljice


Cena vstopnice: 10€ €
Prodajna mesta: Pred začetkom dogodka

Odlična družba, prijetno kramljanje in dobra vinska kapljica, vse to lahko združite in se nam pridružite na 2. Pohodu po cerkvenjaški vinski cesti.

Cerkvenjaške vinske kraljice pod vodstvom Društva vinogradnikov in ljubiteljev vina Cerkvenjak prirejajo 2. Pohod po Odprtih kleteh v Cerkvenjaku, ki je del projekta Cerkvenjaške vinske ceste, kateri se bo odvijal 4. junija 2016. 

Zbrali se bomo ob 13.00 uri pred gasilskim domom v Cerkvenjaku v neposredni bližini potomke najstarejše trte – Johanezove trte. Nadalje nas bo pot zanesla po naseljih Cenkova in Komarnica. Podrobnejše postojanke vam še sporočimo.

Vstopnina za udeležence pohoda znaša 10 €. Ob pričetku pohoda dobi vsak udeleženec kozarec, ki služi kot vstopnica za brezplačne degustacije in prigrizke na poti ter topel obrok ob zaključku pohoda. 

Pohod je namenjen VSEM ne-glede na članstvo v društvo, zato prav lepo vabljeni vsi krajani ter ostali obiskovalci, seboj pa prinesite obilo dobre volje.

Prejšnje leto je bilo odlično. Tudi letos Vas Cerkvenjaške vinske kraljice pričakujemo!

Veselimo srečanja z vami

Lokacija: Cerkvenjak
Deli z ostalimi:
Komentiraj dogodek

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta dogodek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!