Logo MojaObčina.si

Laško

DANES
13°C
11°C
JUTRI
19°C
12°C
Objava JE POTEKLA dne 19. 07. 2022 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.
3103

POMOČNIK 1 STROJEVODJE - M/Ž

Opis del in nalog:
- SODELUJE PRI UPRAVLJANJU IN VODENJU STROJA ZA PROIZVODNJO SLM ( SILIKONIZIRANJE, PREMAZOVANJE, KAŠIRANJE, TISKANJE, PREVIJANJE, IDR. ) IN PRI TEM IZVAJA KONTROLO Z IZLOČANJEM NEKAKOVOSTNIH MEST - IZVAJA KONTROLO PROCESA, SUROVIN IN POLIZDELKOV OZ. IZDELKOV - IZVAJA PRAVILNO OZNAČEVANJE SUROVIN IN POLIZDELKOV OZ. IZDELKOV IN NJIHOVO SKLADIŠČENJE - OPRAVLJA VSA DELA PRI TRANSPORTU SUROVIN, POLIZDELKOV OZ. IZDELKOV NANAŠAJOČIH SE NA DELOVNO MESTO - IZVAJA LOČENO ZBIRANJE OZ. STISKANJE IZMETA SUROVIN, POLIZDELKOV OZ. IZDELKOV - OPRAVLJA DELA PRIPRAVE SILIKONSKIH MAS, OMOČLJIVIH LEPIL, DISPERZIJSKIH OZ. DRUGIH LEPIL - IZVAJA PRAVILNO OZNAČEVANJE SUROVIN IN POLIZDELKOV OZ. IZDELKOV IN NJIHOVO SKLADIŠČENJE

Izobrazba:
srednja poklicna, Tehnika, proizvodne tehnologije in gradbeništvo, podrobneje neopredeljeno

Delovne izkušnje:
3 leta

Drugi pogoji:
DELODAJALEC ŽELI TUDI NAPOTOVANJE KANDIDATOV IZ EVIDENC ZAVODA

Trajanje zaposlitve:
Določen čas, 12 mesecev

Poskusno delo:
1 mes.

Urnik dela:
večizmensko

Število ur:
40 Ur

Število delovnih mest:
1

Način prijave kandidata:
kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti
kandidati naj pošljejo vlogo po pošti

Kontakt za kandidata:
VIDA KIŠEK, telefon: 03 56 80 313, e-naslov: vida.kisek[at]muflon.si

Naslov: MUFLON, družba za usposabljanje in zaposlovanje invalidov, d.o.o., Titova ulica 99, 1433 RADEČE

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi