Logo MojaObčina.si

Laško

JUTRI
28°C
14°C
PON.
31°C
13°C

KUHARSKI POMOČNIK - M/Ž

Opis del in nalog:
PREDPRIPRAVA ŽIVIL, POLIZDELKOV, HRANE, PEKOVSKIH IZDELKOV. POMOČ PRI PRIPRAVI OBROKOV IN ATRAKTIVNI PREZENTACIJI. PRIPRAVA JEDI PO NAVODILU IN POD NADZOROM KUHARJA. UREJANJE IN ČIŠČENJE KUHINJE MED IN PO OPRAVLJENEM DELU TER PRANJE IN ČIŠČENJE POSODE. VZDRŽEVANJE HIGIENE KUHINJE IN DELOVANJE V SKLADU S HACCP. SODELOVANJE PRI UVAJANJU NOVOSTI V PONUDBO. SODELOVANJE PRI VZDRŽEVANJU KVALITETNEGA NAČINA POSTREŽBE GOSTOV. UVAJANJE IZBOLJŠAV NA MATIČNEM DELOVNEM MESTU. SODELOVANJE IN IZVAJANJE INVENTUR. NADZOR IN KONTROLA SAMOPOSTREŽNEGA BIFEJA V ČASU OBROKOV.

Izobrazba:
osnovnošolska

Alternativna izobrazba:
nižja poklicna

Delovne izkušnje:
ni zahtevano

Drugi pogoji:
Pomoč pri pripravi obrokov in atraktivni prezentaciji. Predpriprava živil, polizdelkov, hrane, pekovskih izdelkov. Urejanje in čiščenje kuhinje med in po opravljenem delu ter pranje in čiščenje posode, vzdrževanje higiene kuhinje in delovanje v skladu s HACCP.

Trajanje zaposlitve:
Določen čas, 6 mesecev

Poskusno delo:
2 mes.

Število ur:
40 Ur

Število delovnih mest:
1

Način prijave kandidata:
kandidati naj pošljejo vlogo po pošti
kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Kontakt za kandidata:
NINA POZEB, telefon: 051600480, e-naslov: nina.pozeb[at]rimske-terme.si

Naslov: TERME RESORT, zdravje, turizem, d.o.o., Toplice 10, 3272 RIMSKE TOPLICE

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi