Logo MojaObčina.si
JUTRI
8°C
-7°C
SRE.
8°C
-7°C
Objava JE POTEKLA dne 14. 08. 2022 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.

KUHAR II - M/Ž

Opis del in nalog:
PRIPRAVA OBROKOV PO PLANU KUHINJE IN ATRAKTIVNA PREZENTACIJA. POMOČ IN PODPORA ŠEFU KUHINJE. POMOČ PRI PRIPRAVI JEDILNIKOV, MENIJEV, LIFE COOKINGA, DRUGIH DOGODKOV. UVAJANJE NOVOSTI V PONUDBO IN SNOVANJE KVALITETNE INOVATIVNE, TRENDOVSKE GASTRO PONUDBE. NADZOR IN KONTROLA SAMOPOSTREŽNEGA BIFEJA V ČASU OBROKOV. NAROČANJE BLAGA IN SKRB ZA ZALOGE. UREJANJE IN ČIŠČENJE MED IN PO OPRAVLJENEM DELU. VZDRŽEVANJE HIGIENE KUHINJE IN DELOVANJE V SKLADU S HACCP. SODELOVANJE PRI VZDRŽEVANJU KVALITETNEGA NAČINA POSTREŽBE GOSTOV. NADZOR IN IZVAJANJE INVENTUR. KOORDINIRANJE IN USMERJANJE DELA POMOŽNEGA OSEBJA. SKRB ZA EKONOMIČNO IN GOSPODARNO PORABO TER NADZOR NAD ZALOGAMI. POMOČ IN NADOMEŠČANJE KUHAR I.

Izobrazba:
nižja poklicna, Gostinstvo in turizem, šport, osebne storitve, drugo

Alternativna izobrazba:
srednja poklicna, Gostinstvo in turizem, šport, osebne storitve, drugo

Delovne izkušnje:
3 leta

Drugi pogoji:
Poznavanje smernic zdrave prehrane in dietne kuhinje. Poznavanje različnih vrst kuhinj. Poznavanje področja penzionske in a la cart kuhinje. Specifična strokovna znanja in poznavanje dela v hotelski in gostinski oz. širši turistični dejavnosti. Poznavanje sistema HACCAP in smernic za gostinstvo. Aktivno znanje slovenskega jezika. Osnovno znanje tujega jezika.

Trajanje zaposlitve:
Nedoločen čas

Poskusno delo:
2 mes.

Število ur:
40 Ur

Število delovnih mest:
1

Način prijave kandidata:
kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Kontakt za kandidata:
NINA POZEB, telefon: 051600480, e-naslov: nina.pozeb[at]rimske-terme.si

Naslov: TERME RESORT, zdravje, turizem, d.o.o., Toplice 10, 3272 RIMSKE TOPLICE

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi