Logo MojaObčina.si

Križevci

JUTRI
9°C
3°C
SRE.
11°C
0°C
Deli
254

ANKETNA RAZISKAVA GLEDE POTOVALNIH NAVAD OBČANOV OBČINE KRIŽEVCI

V okviru izdelave Celostne prometne strategije Občine Križevci se je izdelal anketni vprašalnik glede potovalnih navad občank in občanov. Rezultati anketne raziskave bodo služili za namene evalvacije današnjega stanja na področju potovalnih navad in za namene izvajanja prometnega monitoringa v prihodnjih letih, ko so načrtovane nove infrastrukturne ureditve, ki bodo omogočale uporabo t. i. alternativnih in do okolja prijaznih oblik potovanja (JPP, hoja, kolesarjenje).
Povezava do ankete je objavljena na uradni občinski strani Občine Križevci: Na povezavo do ankete...
Direktna povezava do akete: Na anketo...
Naprošamo Vas, da si vzamete 10 minut časa za izpolnitev vprašalnika. Ob koncu izpolnitve vprašalnika stisnite gumb POŠLJI. Anketa je za izpolnjevanje odprta do 29. marca 2019 do 13:00 ure.
Za vaše sodelovanje v anketni raziskavi se vam iskreno zahvaljujemo!
Občina Križevci in podjetje Lineal d. o. o. Maribor.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi