ČET.

Judo klub Komenda Pokal Guštanj 2021 končal na 3. mestu

V soboto, 2.10.2021 se je v Prevaljah na Koroškem poleg državnega prvenstva U16 odvijalo tudi tekmovanje za pokal Guštanj Open 2021. Judo klub Komenda je nastopil z osmimi tekmovalci, ki niso ostali praznih rok, ampak so z odličnimi uvrstitvami klubu kot ekipa ponovno prinesli stopničke. Judo klub Komenda je osvojil bronasti pokal in se uvrstil na 3. mesto izmed vseh klubov. Tekmovanja se je skupno udeležilo 115 tekmovalcev, iz 18 klubov in 3 držav.

V kategoriji starejših dečkov in deklic U14 sta prvo mesto osvojila nepremagljiva Haya Veinhandl Obaid in Žiga Pahor, medtem ko sta le v finalu izgubila Kristina Videc in Karim Veinhandl in tako osvojila srebro. V kategoriji mlajših dečkov in deklic U12 sta prvo mesto osvojila Leon Adrović in Žana Lazić, drugo mesto Pavle Ilić in bronasto kolajno Ana Železnik. Žana Lazić je prejela tudi pokal za najboljšo tekmovalko v kategoriji U12.