Mlajši kadeti Judo kluba Komenda v Lendavi osvojili kolajne

V soboto, 8.2.2020 se je v Lendavi odvijalo uradno judo tekmovanje za slovenski pokal in sicer za mlajše kadete in kadetinje U16. Udeležilo se ga je 5 tekmovalcev Judo kluba Komenda, ki so se odlično borili. Tekmovalo je 229 tekmovalcev. Najbolje se je izkazal Maj Lokar Gros, ki je v lahko kategoriji do 42kg premagal dva izkušena nasprotnika z višjimi pasovi in osvojil 1. mesto. Tokrat do finala ni uspelo priti Luki Lukšiču, ki pa je vseeno stal na 3. mestu. Prav tako je bila 3. Brina Frece, ki se je po krajšem premoru ponovno vrnila na tekmovalni tatami. V isti kategoriji kot soborka Brina je 4. mesto osvojila Angelina Pajić.
Žal se po načrtih ni izšlo Žigi Klariču, ki je izgubil borbo za bron in se moral zadovoljiti s 5. mestom.