Logo MojaObčina.si
DANES
6°C
3°C
JUTRI
6°C
3°C
Objava JE POTEKLA dne 29. 09. 2022 00.00 in NI VEČ VIDNA NA PORTALU.

MEHANIK 2 - M/Ž

Opis del in nalog:
IZVAJANJE AVTOMEHANIČNIH IN AVTOELEKTRIČARSKIH OPRAVIL V DELAVNICI, IZVAJANJE TESTIRANJ V DELAVNICI, OBČASNO IZVAJANJE VARNE, PRAVOČASNE IN KAKOVOSTNE POMOČI NA CESTI IN VLEKE, IZVAJANJE DRUGIH OPRAVIL SKLADNO Z USPOSOBLJENOSTJO IN NAVODILI S STRANI NADREJENEGA.

Izobrazba:
srednja poklicna, Motorna vozila, ladje in letala

Delovne izkušnje:
ni zahtevano

Drugi pogoji:
Poklicna izobrazba avtomehanične, avtoelektričarske, elektrotehnične, strojne ali druge primerne usmeritve (na podlagi delovnih izkušenj oz. primernih strokovnih referenc posameznika je ustrezna tudi do tri stopnje nižja izobrazba ustrezne smeri), Veljavno vozniško dovoljenje B kategorije, Osnovno, ustno in pisno znanje slovenskega jezika (slovnično ustrezno), Usposobljenost za širše razumevanje tehnične dokumentacije, Znanje enega tujega jezika (angl.) za namene osnovnega govornega sporazumevanja. Z izbranim kandidatom bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas s polnim delovnim časom in trimesečnim poskusnim delom.

Trajanje zaposlitve:
Nedoločen čas

Poskusno delo:
3 mes.

Število ur:
40 Ur

Število delovnih mest:
1

Način prijave kandidata:
kandidati naj pošljejo vlogo po e-pošti

Kontakt za kandidata:
NATAŠA SEDEJ, e-naslov: zaposlitev[at]amzs.si

Naslov: AMZS D.D.; AMZS D.D., PE KOČEVJE, Podjetniško naselje Kočevje 14, 1330 KOČEVJE

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi