Logo MojaObčina.si

Starše

DANES
28°C
12°C
JUTRI
26°C
16°C
Deli
222

BREZPLAČNI PREVOZI S KOMBIJEM - OBVESTILO

V preteklih letih smo financirali brezplačne prevoze s kombijem za naše občane od ponedeljka do petka, razen v času šolskih počitnic. Ker je od lanskega leta omogočen prevoz z redno linijo tudi iz Brunšvika do Starš, so člani občinskega sveta sprejeli sklep:

Brezplačni prevozi s kombijem se bodo izvajali v sredo ter v četrtek. V četrtek bo prevoz potekal do Miklavž, kjer si tudi boste lahko uredili storitve, kot so: ureditev osebne izkaznice, potnega lista, prijava/odjava ter izdaja potrdila o stalnem/začasnem prebivališču, izdaja potrdila iz evidence gospodinjstev, izpisek iz matičnega registra o rojstvu in smrti, ipd. V sredo bo čas prevozov potekal ob isti uri, v četrtek pa se bo prilagodil podaljšani vožnji do Miklavža in bo objavljen na spletni strani Občine Starše.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi