Logo MojaObčina.si

Kidričevo

DANES
1°C
-1°C
JUTRI
2°C
-1°C
4780

Seznam potrjenih list kandidatov za volitve članov občinskega sveta v volilni enoti št. 2

Občinska volilna komisija na podlagi 2. točke 41. člena Zakona o lokalnih volitvah,  v zvezi z 61. členom Zakona o volitvah v državni zbor  objavlja naslednji

 

 

 

S  E  Z  N  A  M

 

potrjenih list kandidatov za volitve članov občinskega sveta

v volilni enoti št. 2

 

 

 

Volilna enota št. 2 obsega območja naslednjih naselij: Cirkovce, Dragonja vas, Lovrenc na Dravskem polju, Mihovce, Pleterje, Pongrce, Spodnje Jablane, Spodnji Gaj pri Pragerskem, Starošince, Stražgonjca, Zgornje Jablane, Šikole in Župečja vas.

 

 

 

V seznam so vpisane naslednje liste kandidatov:

 

 

1. Socialni demokrati (SD)

 

1. Slavko Krajnc, roj. 10. 12. 1967, Lovrenc na Dravskem polju 55, inženir strojništva, vodja izmene

2. mag. Mateja Školnik, roj. 8. 8. 1978, Lovrenc na Dravskem polju 8/f, magistra ekonomskih znanosti, strokovna sodelavka

3. Grega Baštevc, roj. 19. 10. 1984, Zgornje Jablane 40, vzgojitelj predšolskih otrok, delavec v proizvodnji

4. Dragica Leskovar, roj. 30. 4. 1960, Cirkovce 60/g, ekonomska tehnica, računovodja

5. Tomaž Greif, roj. 13. 12. 1984, Stražgonjca 4/A, živilski tehnik, delavec v mesnici

6. Brigita Medved, roj. 29. 6. 1988, Spodnje Jablane 33, administratorka, administratorka

 

Predlagatelj: Socialni demokrati (SD)

__________________________________________________________________________

 

 

2. SLS Slovenska ljudska stranka

 

1. Damjan Medved, roj. 9. 1. 1973, Dragonja vas 3, strojni tehnik, čebelar samostojni podjetnik

2. Ksenija Žitnik, roj. 30. 1. 1981, Starošince 37/A, ing. živilstva, komercialist

3. Jožef Smolinger, roj. 24. 3. 1969, Lovrenc na Dravskem polju 24/F, mag. kmetijstva, vodja selekcijske službe

4. Petra Metličar, roj. 7. 1. 1983, Zgornje Jablane 30/A, ing. živilstva, kmetovalka

5. Anton Frangež, roj. 12. 6. 1979, Zgornja Jablane 13, ing. agronom, vodja logistike dispečer

6. Andrej Napast, roj. 22. 11. 1983, Cirkovce 12, dipl. univ. ing. zootehnike, kmetovalec

7. Martina Topolovec, roj. 30. 10. 1975, Župečja vas 56, slaščičarka, kmetovalka

8. Anton Medved, roj. 17. 6. 1959, Stražgonjca 39, osnovna šola, kmetovalec

9. Nina Jakolič, roj. 14. 4. 1990, Pleterje 30, pomočnica vzgojiteljice, pomočnica vzgojiteljice

 

Predlagatelj; SLS Slovenska ljudska stranka

_________________________________________________________________________

 

 

3. Nova Slovenija – Krščanski demokrati

 

1. Bogdan Potočnik, roj. 30.  12.1967, Spodnje Jablane 5, univ. dipl. ing. elektrotehnike, višji razvijalec programske opreme

2. Tina Krivec, roj. 24. 4. 1990, Lovrenc na Dravskem polju 113/A, gimnazijski maturant, grafični oblikovalec

3. Anton Drevenšek, roj. 22. 12. 1961, Mihovce 52, inženir elektrotehnike, upokojenec

4. Majda Krepfl Leva, roj. 15. 10. 1974, Stražgonjca 23, diplomirana medicinska sestra, patronažna sestra

5. Mitja Bek, roj. 6. 8. 1983, Lovrenc na Dravskem polju 112/A, univ. dipl. prof. fizike in filozofije, vodja kakovosti

6. Angela Vindiš, roj. 4. 4. 1962, Dragonja vas 8/A, ekonomski tehnik, tajnica

7. Janko Turk, roj. 6. 1. 1970, Župečja vas 28/A, metalurški tehnik, vodja priprave dela

8. Viktorija Horvat, roj. 18. 10. 1965, Pongrce 13, ekonomist, organizator prodaje

9. Robert Dolenc, roj. 13. 10. 1972, Šikole 77, orodjar, poklicni voznik

 

Predlagatelj: Nova Slovenija – Krščanski demokrati

___________________________________________________________________________

 

 

4. Zeleni Slovenije

 

1. Peter Mikložič, roj. 24. 6. 1961, Pleterje 4, električar, električar

2. Jožica Medved, roj. 25. 2. 1967, Župečja vas 60/A, kemijski tehnik, kemijski tehnik

 

Predlagatelj: Zeleni Slovenije

___________________________________________________________________________

 

 

5. Slovenska demokratska stranka - SDS

 

1. Anton Leskovar, roj. 17 .2. 1967, Lovrenc na Dravskem polju 108, dipl. ekonomist, župan

2. Karmen Modec, roj. 17. 4. 1975, Spodnji Gaj pri Pragerskem 22, frizerka, frizerka

3. Milan Fideršek, roj. 16. 9. 1963, Zgornje Jablane 16, ključavničar, strojnik kotla in kompresorskih naprav

4. Silva Orovič Serdinšek, roj. 16. 12. 1981, Lovrenc na Dravskem polju 65/B, ekonomski tehnik, sodna zapisnikarica

5. Miran Hercog, roj. 3. 3. 1974, Šikole 40/B, avtokaroserist, izdelava gasilskih nadgradenj

6. Ivanka Korez, roj. 12. 7. 1967, Starošince 27, dipl. pedagoginja in sociologinja kulture, ravnateljica osnovne šole

7. David  Jerič,  roj.  27. 7. 1988,  Dragonja  vas  1,  elektrotehnik  računalništva,  sistemski  administrator

8. Valerija Medved, roj. 7. 7. 1983, Pleterje 21, šivilja/krojač, delavka v proizvodnji

9. Peter Krajnc, roj. 17. 6. 1963, Cirkovce 2/E, strojni tehnik, CMC programer

 

Predlagatelj: Slovenska demokratska stranka - SDS

__________________________________________________________________________

 

 

6. DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije

 

1. Janez Čelofiga, roj. 23. 6. 1953, Spodnje Jablane 41, transportni komercialist, upokojenec

2. Roza Drevenšek, roj. 27. 2. 1949, Pleterje 44, gospodinja, upokojenka

3. Leopold Mesarič, roj. 24. 7. 1952, Lovrenc na Dravskem polju 121, ključavničar, upokojenec

4. Marta Sternad Cerar, roj. 10. 5. 1951, Stražgonjca 24, trgovski pomočnik, upokojenka

5. Danilo Jevšovar, roj. 15. 1. 1960, Šikole 64/A, strojevodja, upokojenec

6. Kristina Lipovčić, roj. 13. 3. 1953, Župečja vas 40, ekonomski tehnik, upokojenka

7. Leopold Zabukovšek, roj. 15. 10. 1969, Dragonja vas 2, elektromehanik, upokojenec

8. Frančiška Kovačič, roj. 23. 11. 1949, Lovrenc na Dravskem polju 102, trgovska, upokojenka

9. Srečko Lah, roj. 15. 6. 1951, Pongrce 28/C, elektrotehnik, upokojenec

 

Predlagatelj: DeSUS – Demokratična stranka upokojencev Slovenije

___________________________________________________________________________

 

 

 

 

Volitve bodo v nedeljo, 18. novembra 2018.

 

 

 

 

Štev. 040-12/2018

Datum, 29. 10. 2018

                                                                                                                     

                                                          

                                                                      

                                                                                                                                                                                                                                      Natalija Horvat-Medved,

                                                                                              predsednica

                                                                                              Občinske volilne komisije

                                                                                              Občine Kidričevo

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!