Logo MojaObčina.si

Starše

DANES
11°C
3°C
JUTRI
10°C
-3°C
4178

Vabljeni na prireditve ob prazniku Občine Starše 2019

V okviru praznika Občine Starše bo potekal bogat program prireditev, ki se bodo začele v četrtek, 23. maja 2019. Ta dan vas vabijo na osrednji dogodek Občinska proslava, ki bo ob 19. uri v večnamenski dvorani OŠ Starše.

Vse do 9. junija pa se boste lahko udejstvovali najrazličnejših prireditev, ki jih bodo organizirali Občina Starše, KGD Ptičica, OŠ Starše, DU Marjeta, Du Starše, DU Starše-sekcija kegljanja, PGD Prepolje, Turistično društvo Starše in KUD "Franc Ilec" Loka - Rošnja. 

Obetajo se gasilska tekmovanja, kulturno-plesni dogodki, turnir v kegljanju, kolesarjenje in kar je najpomembnje - veliko druženja! Za vsak okus bo torej poskrbljeno, zato prisrčno vabljeni!

Več informacij o programu je na fotografiji.


Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi