Logo MojaObčina.si

Starše

DANES
32°C
14°C
JUTRI
32°C
15°C
Deli
267

Cenejše smučarske karte za občane

Marprom in Občina Starše omogočata občankam in občanom nakup dnevnih in nočnih smučarskih vozovnic po znižani ceni, in sicer 50 % ceneje kot je cena smučarskih vozovnic določena v ceniku Marproma.

Bonitetno kartico, ki ste si jo občani Starš uredili že dve leti nazaj, lahko v dopoldanskem času obnovite na blagajni Vzpenjače (od ponedeljka do petka) in nanjo ob prihodu na smučišče vplačate boniteto bodisi dnevne ali nočne smuke.

Ostali, ki bonitetne kartice še nimate, prinesete na blagajno osebni dokument (s tem izkažete bivanje v občini Starše) in fotografijo ter vplačate 10,00 € (enkraten strošek) za izdelavo bonitetna kartice. Nanjo potem vplačujete boniteto na dan, ko pridete smučat.

Marprom izdela kartico takoj, če pridete le to urejat med tednom v dopoldanskem času obratovanja blagajne.

Kartice hranite in jih po končani sezoni ne zavržite, saj bodo le te v primeru ponovnega subvencioniranja cene karte s strani občine, ponovno veljale.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Število glasov: 0

Oglejte si tudi