Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za sreda, 24.01.2018

pretežno jasno
Danes bo jasno. Popoldne bo na severovzhodu zapihal šibak jugozahodnik. Najvišje dnevne temperature bodo od 6 do 12 °C.
-2°C | 11°C
četrtek, 25.01.2018
-2°C | 12°C
petek, 26.01.2018
6°C | 12°C
sobota, 27.01.2018
4°C | 14°C
nedelja, 28.01.2018
2°C | 10°C
Opozorila
Sreda, 24.1.2018 ob 10h
Dodatnega opozorila ni.
-2°C
11°C
pretežno jasno
Nahajaš se tukaj: Dogodki

3. srečanje oldtimerjev traktorjev


Družabni dogodki
 | 
11.06.2016 ob 10:00
A A

3. srečanje oldtimerjev traktorjev


Kje: Občina Kidričevo, Cirkovce, 2326 Cirkovce
Kdaj: 11.06.2016 ob 10:00
Organizator: 

Sekcija oldtimerjev traktorjev Strojnega krožka Dr. poljeSekcija oldtimerjev traktorjev Strojnega krožka Dravsko polje je v nedeljo, 11.6.216, v Cirkovcah organizirala že tradicionalno 3. srečanje.

Udeleženci smo se pričeli zbirati ob 10.uri in čeprav je zaradi vremena bilo udeleženih manj, kot pričakovano, smo prireditev kljub temu uspešno izpeljali. In se popeljali na panoramsko vožnjo po naši občini v smeri Kidričevega. Da je bila vožnja tudi varna, gre zahvala tudi gasilcem iz Starošinc ter Pleterj.  S traktorjev smo stopili le v Apačah, saj so nas domačini lepo sprejeli in postregli. Hvala vam. Pa z veseljem še kdaj! Enako se nam je ponovno zgodilo v Strnišču, zato tudi vam najlepše hvala. Okrepčani z dobrotami in rujno kapljico smo pot nadaljevali nazaj v Cirkovce, kjer nas je pričakal prijeten vonj golaža, ki so nam ga pripravili fantje iz Starošinc; hvala tudi vam!

Ob druženju so nas prijetno zabavali fantje Stoperske bande, veterani folklorne skupine Vinko Korže ter prijatelji oldtimerjev iz Lovrenca, ki so posebno za nas pripravili pevski repertoar.

Kljub vremenu, ki nam je še zjutraj postavljajo vprašanja o odpovedi dogodka, smo prireditev vendarle izpeljali, saj se je kasneje že kazalo, da bo krasen dan. In nismo se ušteli. Hvala Občini, ki nam je omogočila, da smo kulturni program ter druženje izpeljali v dvorani. Le-tega je povezovala gospa Majda iz Starošinc, da pa smo vsi vse dobro slišali pa je poskrbel g. Milan. Iskrena hvala gre tudi pridnim gospodinjam, ki so nas lepo postregle.

Da smo tudi tokrat prireditev uspešno organizirali in izpeljali pa so zaslužni tudi naši sponzorji in donatorji, katerim se posebno zahvaljujemo. Prav tako gre ogromna zahvala vsem posameznikom, ki ste kakorkoli pripomogli, da je vse teklo, kot mora. Z največjim veseljem vas zato prav vse vabimo na naslednje, 4. srečanje oldtimerjev traktorjev.

Prireditev je bila organizirana v sklopu občinskega praznika, zato Občini Kidričevo ter vsem občanom ob tej priložnosti tudi čestitamo!

 

Lepo vas pozdravljamo traktoristi oldtimerji Strojnega krožka Dravsko polje.

Sestavil: Predsednik oldtimerjev traktorjev Stanko Krničar.


Lokacija: Občina Kidričevo
Deli z ostalimi:
Komentiraj dogodek

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta dogodek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!