Logo MojaObčina.si
DANES
28°C
17°C
JUTRI
31°C
17°C
Oceni objavo

Kolesarska dirka po Sloveniji tudi po občini Ig

Točno teden dni po Barjanki bo po naših koncih potekala 4. etapa jubilejne 30. Dirke po Sloveniji (Tour of Slovenia), ki je edina večdnevna profesionalna kolesarska dirka v Sloveniji. Četrta etapa v soboto, 15. junija, s startom ob 11.00 na Škofljici, bo potekala po Škofljiški cesti do Iga, kjer bodo kolesarji zavili proti Kremenici ter nadaljevali na Sarsko in Klado na Golo, kjer jih pričakujemo okoli 11.30. Nato se bodo po glavni cesti spustili na Ig ter nadaljevali mimo Bresta in Podkraja proti Podpeči. Vabljeni, da kolesarje pozdravite ob trasi!

V času dirke bodo občasne popolne zapore cest! 

Prenos dirke si lahko ogledate na RTV SLO 2 in na športnem programu Eurosport. Več podatkov in vse podrobnosti tras na: https://tourofslovenia. si/sl.

Oglejte si tudi