Logo MojaObčina.si

Ig

DANES
32°C
16°C
JUTRI
32°C
18°C
6847

Barjanka se bo ustavila na Igu

Pred nami je najbolj kolesarski teden tega leta v Sloveniji! Začela se je 27. dirka Po Sloveniji 2021, s katero sovpada še ena velika kolesarska prireditev Maraton Franja. Del kolesarskega dogajanja bomo doživeli tudi v naši občini, saj se bodo kolesarji - amaterji v soboto, 12. junija podali na kolesarjenje po Ljubljanskem barju. Turistično športni dogodek Barjanka, pod okriljem Maratona Franja, povezuje lokalno skupnost, občine, ponudnike in društva. Ena od treh okrepčevalnih točk na 83 km dolgi trasi bo na Igu.  

Zaradi kolesarske prireditve Barjanka, bodo potekale začasne zapore cest med 8.00 in 12.30 na trasi: Ljubljana, Brezovica, Plešivica, Bevke, Drenov grič, Sinja gorica, Vrhnika, Borovnica, Podpeč, Tomišelj, Črna vas, Brest, Ig, Črna vas, Ižanska cesta, Hladnikova cesta, Opekarska cesta, Trnovski pristan, Krakovski nasip, Zoisova cesta in Slovenska cesta. Organizatorji prosijo za razumevanje. 

Več podatkov v priponkah. 

Všečkaj objavo


Oceni objavo


Oglejte si tudi