Logo MojaObčina.si
DANES
34°C
18°C
JUTRI
37°C
20°C
Oceni objavo

Krajevni urad Ig poleti zaprt

Uprava enota Ljubljana obvešča, da je Krajevni urad Ig, (ki deluje v pritličju Občine Ig), v času poletnih počitnic, zaprt.

Krajevni uradi Ig, Notranje Gorice, Velike Lašče, Dobrova, Dol pri Ljubljani in Škofljica, so zaprti v času poletnih počitnic, in sicer od 1. 7. 2024 do 27. 9. 2024.

Krajevni urad Medvode do nadaljnjega ostaja zaprt, saj trenutno na lokaciji poteka popolna prenova zaradi posledic poplav. 
Stranke lahko v času uradnih ur vse zadeve urejajo na Upravni enoti Ljubljana, Tobačna ulica 5, na Linhartovi cesti 13 pa storitve, kot so oddaja vloge za izdelavo nove osebne izkaznice, potnega lista, vozniškega dovoljenja ter prijava na teoretični in praktični del vozniškega izpita.

Stranke se za obisk lahko naročijo:
- prek portala eSamonaročanje - Prijava (gov.si) ali 
- na tel. št. 01/828-16-90.

Večina strank se zaradi lažje organiziranosti in v izogib čakanju na storitve še vedno naroča, pri tem pa pojasnjujemo, da morajo nenaročene stranke  počakati na prvi prosti termin (lahko tudi več ur).

Oglejte si tudi