Logo MojaObčina.si

Ig

JUTRI
31°C
18°C
PET.
29°C
19°C
6847

Mostiščar september

Po poletnem oddihu smo za vas pripravili novo številko Mostiščarja, za naslovnico katere smo izbrali fotografijo, nastalo ob odprtju novega prizidka k Osnovni šoli Ig. Šolske klopi v prizidku so že zasedli
učenci, kako je bilo na odprtju, pa izveste v rubriki Aktualno. Pester je bil društveni utrip, saj poleti poteka kar nekaj uveljavljenih prireditev. Tako so pod Krimom  zoper organizirali konjeniški praznik, v začetku septembra pa je Turistično društvo Krim prvič pripravilo Kmečki praznik pod Krimom, v Dragi je potekal že tradiconalni Koliščarski dan. Preberite si utrinke s prireditev in dogodkov naših ostalih društev.  
Na zadnjih straneh Mostiščarja vas številna vabila vabijo na dogodke in prireditve domačih društev. Vzemite si čas in obiščite katero izmed njih.

Prijetno branje vam želimo.

Všečkaj objavo

Oceni objavo

Oglejte si tudi