-1°C

Še en odličen dan za Gorišniški nogomet

Pred tremi dnevi je ekipa Starejši dečki U13 Šole nogometa Gorišnica, ki nastopa v 1. razredu selekcij U13, gostila vrstnike iz Slovenske Bistrice. Takoj po začetnem žvižgu sodnika je bilo videti, da je naša ekipa šla v tekmo s preveč spoštovanja do nasprotnika. Kljub temu si je domača ekipa prva priigrala priložnost, vendar je pot žogi v mrežo preprečila prečka. Sledile so tri grobe napake v ožji obrambi naše ekipe, kar so gostje znali izkoristiti in tudi trikrat zadeli. Našim je hitro uspelo zadeti, (gol je dosegel Finn) kar jim je vsaj malo dvignilo samozavest. Ko pa je Nino zadel za 2:3, so se naši razleteli po igrišču. Takoj v drugem polčasu so z vso močjo napadli in Lara je že v tretji minuti izid poravnala. Sledili so napadi domačinov, ki so res igrali borbeno, zavzeto in videlo se je , da si močno želijo zmage. In bili so nagrajeni za tako igro. Lara je s svojim drugim zadetkom zapečatila usodo gostov in prestižna zmaga je ostala doma! Super ekipa!

vir: Šola nogometa Gorišnica