Izberi drugo občino
Nazadnje izbrane občine

Poišči občino

Registracija
Napoved za četrtek, 23.11.2017

pretežno oblačno
Popoldne bo na vzhodu in severu večinoma sončno, drugod pa pretežno oblačno. Ponekod na Primorskem in Notranjskem bo megleno, občasno bo tam tudi rosilo ali rahlo deževalo. Pihal bo jugozahodni veter, ki bo ponoči prehodno ponehal. Najvišje dnevne temperature bodo od 8 do 16 °C.
0°C | 14°C
petek, 24.11.2017
0°C | 14°C
sobota, 25.11.2017
5°C | 13°C
nedelja, 26.11.2017
4°C | 7°C
ponedeljek, 27.11.2017
-4°C | 7°C
Opozorila
Četrtek, 23.11.2017 ob 11h
Dodatnega opozorila ni.
0°C
14°C
pretežno oblačno
Nahajaš se tukaj: Novice Šport

Seminar Aikida za otroke


ŠPORT

| |
06.04.2014      21:16
A A

Seminar Aikida za otrokečlani Realnega aikida Murske Sobote,Slovenskih Konjic,realni Aikido team Duplek In Mala šola aikida Duplek na seminarju aikida za otroke v Koreni dne 5.4.2014
člani Realnega aikida Murske Sobote,Slovenskih Konjic,realni Aikido team Duplek In Mala šola aikida Duplek na seminarju ...
Deli:

Tako smo se v soboto dne 5.4.2014 v dvorani Korena zbrali v zelo lepem številu (kljub nekaterim otrokom kateri so zboleli in se nam niso pridružili na seminarju) na našem prvem seminarju Realnega aikida v Koreni,člani Realnega aikida Murska Sobota,Mala šola aikida Slov.Konjice,Mala Šola Aikida Duplek in Realni Aikido Klub Duplek.Lepo sobotno dopoldan smo preživeli v tehnikah Aikida,se družili med seboj izmenjali stike,nova spoznanja ter pokazali našim staršem( kateri so imeli svoje malčke pod bujnim očesom),kaj vse smo se naučili v tako kratkem času na treningih aikida. Kot trener in mojster Aikida mojih "najmlajših borcev",bi se Vam želel zahvalit za potrpežljivost na seminarju,kajti bili ste več kot odlični,pridni in v tehnikah pokazali da ste pridobili že veliko znanja,spoštovanja sebe in do drugih,ste disciplinirani in poslušni. Pohvala in zahvala gre prav vsem Vam dragi moji,vsakemu posebej moje aikidokice.Brez nas ni Vas in brez Vas ni nas,zato HVALA Vam da ste z menoj in prav srečen in ponosen sem na vsakega izmed Vas,da lahko svoje znanje delim in prenašam na Vas. Posebna zahvala pa gre seveda Vam dragi in Spoštovani starši,kateri tako lepo in skrbno skrbite za naše oz,svoje otroke,jih pripeljete na trening in si vedno vzamete čas za svojega sončka. HVALA VAM da mi zaupate in še naprej se bom trudil da naše otroke popeljemo v svet spoštovanja,samozavesti in discipline,ne pustimo jih na ulicah in sedenju pred računalnikom,postavimo jih v gibanje telesa saj tako nam bodo hvaležni in na koncu bomo hvaležni tudi mi njim....Vsem še enkrat ISKRENA HVALA!

Da smo lahko izvedli  ta dogodek" Seminar Aikida za otroke" bi se želel zahvaliti našemu županu, g.Mitja Horvat-župan za odobritev in koriščenje nove dvorane v Koreni in za vso podporo ter organizacijo dvorane gd. Darja Rojko,ter pri ostalih dogodkih (postavitve tatamijev in foto),moji ženi Valerija Štrucl. Skratka Hvala vsem kateri ste mi v pomoč in mi stojite ob strani. Lep športni pozdrav,Bine Štrucl
0 (Bodi prvi!)
Oceni članek

Povezani članki
NE ZAMUDI VEČ NOBENE POMEMBNE NOVICE ALI DOGODKA IZ TVOJEGA KRAJA! x
Naroči se na brezplačno tedensko e-izdajo in bodi na tekočem o dogajanju v tvoji občini Duplek!

100 % skrbno bomo varovali vašo zasebnost in odjavili se boste lahko kadarkoli!
Komentiraj novico

Za komentiranje morate biti prijavljeni. Še nimate uporabniškega imena in gesla? Registrirajte se!
Komentarji 0 komentarjev
Za ta prispevek še ni dodanih komentarjev. Bodi prvi!